KONST / Litografier / Färglitografi 16152061
nr 1615 2061
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Signerad, numrerad 104/150. Färglitografi, bildmått: 94x60 cm, yttermått inklusive ram: 117x81 cm
Utrop:
3.600 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:06:42
22/4 13:17:56
22 apr
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman